Oslava Svátku práce v Českých Budějovicích

Oslava Svátku práce v Českých Budějovicích

První květen. Den, kdy si připomínáme tradiční hodnotu povyšující člověka na pána tvorstva, den, kdy celý svět oslavuje práci!

Českobudějovičtí komunisté uspořádali na počet tohoto významného svátku manifestaci v krásném prostředí Letnní scény DK Slávie.
I tento rok jsme na tradičním místě přivítali naše zvolené poslance, krajské i iměstské zastupitele, voliče a sympatizanty.
Moderování hlavního programu akce se chopil předseda městského výboru s. Ivan Nadberežný.
Ke shromáždění promluvili mimo jiných i předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip a předseda JčKR Petr Braný.

Komunisté pomalu ale jistě zahájili předvolební kampaň k podzimním volbám do třetiny senátu a krajských zastupitelstev. Své vize nastínila i soudružka Alena Nohavová, kterou KSČM vysílá v boj o senátní židli.
Závěr oficiálního programu vzali do svých otěží mladí kandidáti do krajského zastupitelstva. Svou odlehčenou improvizací sdělili své myšlenky a dojmy z dosavadní činnosti i výhled do budoucna soudružky Lucie Počtová, Pavla Šlahúnková, Katarína Kolaříková a soudruh Jan Pikous.

Příspěvek byl publikován v rubrice Klub 1. máje, Zpravodajství se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Oslava Svátku práce v Českých Budějovicích

  1. lucie napsal:

    Zdravim,chtel jsem se jen zeptat,kde bychom mohli videt tancovat lucii poctovou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>