Členové klubu 1. Máje darovali krevní plazmu

Členové klubu 1. Máje darovali krevní plazmu

Dne 11. 4. 2012 jsme darovali krevní plazmu. Lidem se dá pomoci mnohými způsoby. Nač jen sedět doma a přemýšlet, jakou velkou reformu provést, co velkého udělat, abychom mohli všem pomoci. Říká se, že se má začínat od maličkostí. Proto jsme se s mým kamarádem rozhodli, zajít do PLAZMAFERA v Českých Budějovicích a darovat krevní plazmu. Pro nás, jako dárce, je maličkostí, přijít na odběrový sál, nechat si zavést do žíly jehlu a dát svou plazmu, ale lidem, který ji potřebují, to může zachránit život. Rozhodně to z naší strany nebylo naposledy a pokud i vy chcete nějak pomoci a můžete, staňte se též dárci.
Na otázku, proč jsme se rozhodli darovat krevní plazmu, jsme odpověděli takto:
Otakar Štindl – Ze dvou důvodů, chtěl jsem to vyzkoušet a také učinit „dobrou věc“ – to jest, přispět na pomoc druhým.
Katarína Kolaříková- Chci pomáhat lidem a dokud jsem zdravá, tak proč ne i touto cestou? Nemá cenu jen mluvit o pomáhání druhým, ale měli bychom konat činy.

Autor: Katarína Kolaříková a Otakar Štindl

Příspěvek byl publikován v rubrice Klub 1. máje, Zpravodajství se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Členové klubu 1. Máje darovali krevní plazmu

  1. Odpověď napsal:

    Takovouto nenápadnou činností pomáháte lidem a to člověka potěší. Když jsem byl zdravý a mladý,daroval jsem také a spolupracovali jsme v Bratislavě s dětským popáleninovým centrem a když jsme ty dětičky viděli tak to s námi vždy otřáslo.Toto je potřeba stále a zároveň vás to i zoceluje.Díky za ty potřebné

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>