Obecní volby 2010

P.č. Kandidátní listina abs. v % kan. man.
Borek
1 STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 704 9,3 11 1
2 Česká str.sociálně demokrat. 1159 15,3 11 2
3 Občanská demokratická strana 1491 19,6 11 2
4 TOP 09 868 11,4 11 1
5 Komunistická str.Čech a Moravy 582 7,7 11 1
6 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 2796 36,8 11 4
České Budějovice
1 SPOZ a SUVERENITA 28073 2,2 45
2 Strana soukromníků ČR 4058 0,3 31
3 Dělnic.str.sociální spravedl. 1446 0,1 8
4 VOLBA PRO MĚSTO 44897 3,5 45
5 SNK Evropští demokraté 36864 2,9 45
6 TOP 09 128425 10,1 44 6
7 Komunistická str.Čech a Moravy 144751 11,4 45 6
8 OBČANÉ PRO BUDĚJOVICE 333958 26,3 45 15
9 OTEVŘENÁ SPOLEČNOST A ZELENÍ 46006 3,6 45
10 SVOBODNÍ – PIRÁTI 15493 1,2 37
11 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 47939 3,8 45
12 Volte Pr.Blok www.cibulka.net 481 0,0 1
13 Věci veřejné 35061 2,8 44
14 Česká str.sociálně demokrat. 213433 16,8 45 10
15 Občanská demokratická strana 189277 14,9 45 8
16 ČESKÝ POLITICKÝ STŘED 957 0,1 14
Dívčice
1 Suverenita-blok J.Bobošíkové 332 13,8 9 1
2 Komunistická str.Čech a Moravy 517 21,5 9 2
3 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 798 33,2 9 3
4 Česká str.sociálně demokrat. 757 31,5 9 3
Dolní Bukovsko
1 Komunistická str.Čech a Moravy 808 8,6 15 1
2 Sdruž.nezáv.kand.1 2537 26,9 15 4
3 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1694 17,9 15 3
4 Občanská demokratická strana 3285 34,8 15 5
5 Česká str.sociálně demokrat. 1118 11,8 15 2
Hluboká nad Vltavou
1 TOP 09 4082 10,2 21 2
2 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 3634 9,1 21 2
3 HN.ZA HARM. ROZVOJ OBCÍ A MĚST 3821 9,5 21 2
4 Občanská demokratická strana 9264 23,1 21 5
5 ANO 2010 (Aliance norm. obč.) 3781 9,4 21 2
6 Volba pro město 3516 8,8 21 2
7 Hlubocko – prosp.bezp.sol.pohod. 4064 10,1 21 2
8 Komunistická str.Čech a Moravy 3497 8,7 21 2
9 Česká str.sociálně demokrat. 4427 11,0 21 2
Horní Stropnice
1 TOP 09 1937 19,5 15 3
2 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1132 11,4 15 1
3 Občanská demokratická strana 635 6,4 11 1
4 Komunistická str.Čech a Moravy 4531 45,7 15 8
5 Suverenita-blok J.Bobošíkové 18 0,2 1
6 Česká str.sociálně demokrat. 1661 16,8 15 2
Hosín
1 Občanská demokratická strana 1826 76,9 9 8
2 JUDr. Petr Kolář, NK 219 9,2 1
3 Komunistická str.Čech a Moravy 329 13,9 2 1
Chrášťany
1 Sdružení nezávislých kandidátů 1818 30,4 15 5
2 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1951 32,6 15 5
3 Komunistická str.Čech a Moravy 1073 17,9 15 2
4 Nezávislé hnutí I 1146 19,1 15 3
Jílovice
1 Komunistická str.Čech a Moravy 1315 20,5 15 3
2 SNK Jílovice 1 3067 47,9 15 7
3 Strana pro veřejnost 2019 31,5 15 5
Kamenný Újezd
1 TOP 09 2547 18,2 15 3
2 Komunistická str.Čech a Moravy 930 6,7 12 1
3 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 1651 11,8 15 2
4 Občanská demokratická strana 5774 41,3 15 6
5 SNK TJ SOKOL KAMENNÝ ÚJEZD 3085 22,1 15 3
Lišov
1 SNK Lišovsko I 4505 26,7 15 4
2 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 2348 13,9 15 2
3 Česká str.sociálně demokrat. 3860 22,9 14 3
4 Občanská demokratická strana 4964 29,4 15 5
5 Komunistická str.Čech a Moravy 1186 7,0 15 1
1 Česká str.sociálně demokrat. 348 15,0 5 1
2 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 386 16,7 6 1
3 Komunistická str.Čech a Moravy 467 20,2 6 1
4 SNK Lišovsko II 582 25,1 6 2
5 Občanská demokratická strana 535 23,1 6 1
Nové Hrady
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 664 3,4 15
2 TOP 09 1107 5,7 15 1
3 Občanská demokratická strana 1859 9,5 15 1
4 Sdružení nezávislých kandidátů 1172 6,0 15 1
5 Občané pro ZDRAVÉ město 10402 53,2 15 9
6 Komunistická str.Čech a Moravy 1931 9,9 15 1
7 Česká str.sociálně demokrat. 2418 12,4 15 2
Temelín
1 Komunistická str.Čech a Moravy 377 10,9 9 1
2 Sdruž. nezávislých kandidátů 955 27,7 11 3
3 NEZÁVISLÍ OBČANÉ 1143 33,2 11 4
4 Občanská demokratická strana 973 28,2 11 3
Trhové Sviny
1 SNK SVINENSKÝ ZVON 11687 26,1 23 7
2 TOP 09 1719 3,8 7 1
3 Komunistická str.Čech a Moravy 3855 8,6 21 2
4 Volba pro město 2913 6,5 14 1
5 Česká str.sociálně demokrat. 3179 7,1 23 1
6 Sdruž. nez.kandidátů 2010 6388 14,3 23 3
7 SNK Evropští demokraté 3695 8,2 22 2
8 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 2492 5,6 22 1
9 Občanská demokratická strana 8909 19,9 23 5
Týn nad Vltavou
1 Dělnic.str.sociální spravedl. 861 1,3 21
2 TOP 09 4354 6,5 21 1
3 Sdružení Přátel Vltavotýnska 8895 13,2 21 3
4 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 5718 8,5 21 2
5 NEZÁVISLÍ 3603 5,3 21 1
6 Občanská demokratická strana 9077 13,5 21 3
7 Česká str.sociálně demokrat. 7357 10,9 21 2
8 Věci veřejné 6320 9,4 21 2
9 Česká pirátská strana 441 0,7 6
10 Komunistická str.Čech a Moravy 6370 9,5 21 2
11 Unie svobody-Demokratická unie 9499 14,1 21 3
12 Strana svobodných občanů 4934 7,3 21 2
Zliv
1 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 2301 11,3 15 1
2 Občanská demokratická strana 6275 30,8 15 5
3 Věci veřejné 1976 9,7 15 1
4 Občané pro Zliv 7015 34,4 15 6
5 Komunistická str.Čech a Moravy 2811 13,8 15 2
Zvíkov
1 Česká str.sociálně demokrat. 234 17,3 9 1
2 Komunistická str.Čech a Moravy 185 13,7 9 1
3 Zvíkov 2014 347 25,6 9 2
4 Křesť.demokr.unie-Čs.str.lid. 588 43,4 9 5
Obec Kandidátní listina P.č. příjmení, jméno, tituly věk Politická příslušnost Hlasů
Borek KSČM 1 Průdek Milan 76 KSČM 78
České Budějovice KSČM 1 Nadberežný Ivan Mgr. 59 KSČM 3562
KSČM 2 Klokočková Lea 48 KSČM 3424
KSČM 3 Křída Stanislav Mgr. 52 KSČM 3425
KSČM 4 Pikous Jan 19 KSČM 3376
KSČM 5 Tekel Ivan Ing. 44 BEZPP 3420
KSČM 6 Hrdý Jan 65 KSČM 3337
Dívčice KSČM 1 Jůsko Zdeněk 64 BEZPP 103
KSČM 2 Albrecht Marian 32 KSČM 103
Dolní Bukovsko KSČM 1 Sedlák Jiří Ing. 69 KSČM 185
Hluboká nad Vltavou KSČM 2 Salaba Vladimír 55 BEZPP 318
KSČM 4 Joza František 61 KSČM 199
Horní Stropnice KSČM 1 Kučera Václav 57 KSČM 397
KSČM 2 Socher Karel 56 KSČM 352
KSČM 4 Szypula Lešek 57 KSČM 345
KSČM 3 Baláš Jaroslav PaedDr. 53 KSČM 337
KSČM 5 Stejskal Milan 39 BEZPP 274
KSČM 6 Veselý Kamil 33 BEZPP 287
KSČM 7 Valentová Hana 37 BEZPP 296
KSČM 8 Vrbata Jakub 19 BEZPP 261
Hosín KSČM 1 Urban Jan 43 BEZPP 176
Chrášťany KSČM 1 Machová Miroslava Mgr. 36 BEZPP 120
KSČM 3 Hošková Ivana Mgr. 38 BEZPP 116
Jílovice KSČM 4 Fráně František 60 KSČM 161
KSČM 1 Kápl Josef 57 KSČM 139
KSČM 2 Řežáb Milan 61 KSČM 121
Kamenný Újezd KSČM 1 Mertl František 66 KSČM 124
Lišov KSČM 1 Joanidu Miluše Mgr. 65 KSČM 171
KSČM 2 Mlsna Jan 62 KSČM 140
Nové Hrady KSČM 1 Šlenc Miroslav 67 KSČM 218
Temelín KSČM 1 Šmaus Petr 42 BEZPP 71
Trhové Sviny KSČM 1 Kocina Karel Ing. 70 KSČM 341
KSČM 2 Popel Stanislav 71 KSČM 239
Týn nad Vltavou KSČM 3 Jaroš Miroslav Mgr. 69 KSČM 447
KSČM 6 Humhej Jan 73 KSČM 440
Zliv KSČM 3 Platenková Helena 58 KSČM 255
KSČM 1 Mrázek Bohuslav 58 KSČM 238
Zvíkov KSČM 3 Kadlec Jaroslav 64 KSČM 53
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.